اطلسی الوان

صفحه بذر دستگاه لیزر اکیناسه S1 الوان
اطلسی الوان
شرایط کالا : وجود دارد
3 , 000 تومان
عمق کاشت

سطحی
تعداد تقریبی بذر

30 عدد
فصل کاشت

زمستان
دوران جوانه زنی

7 روز
انتخاب معیار نوروروشنایی

آفتاب
مدل خاک

کمپوست

1
+
اضافه کردن به سبد خرید
– امتیاز محصول
– گونه : بذر های پاکتی

توضیحات
نظرات
اطلسی الوان

کمپانی پان آمریکن یک شرکت پیشرو در مورد ایجاد و اصلاح بذرگیاهان زینتی می‌باشد که 60 سال قبلی در آمریکا ی آمریکا فعالیت خویش را با کاشت بذر دستگاه لیزر ها و سبزی ها آغاز نمود . تولید ها این شرکت در سطح عمده و خرده فروشی بوده و بذور و محصولات ان به تمام اقسا نقاط جهان صادر و هرساله میلیون ها بذر دستگاه لیزر در پارک ها و فضای سبز شهری کاشته می شود . هرساله Pan amercan با ارائه ی بروشوری دهها گیاه تازه به اشکال تولیدی خود بیشتر کرده و همیطنور از گیاهان موجود هرساله قریه ها رقم تازه و رنگ جدید تصحیح و به تولید انبوه می رساند . امروزه این شرکت بالغ بر 200 گونه ی زینتی ایجاد می کند که از مشهور ترین محصولات این شرکت تصحیح و ساخت بذور اف 1 یا هیبرید های دستگاه لیزر های اطلسی و حنا بوده که قریه ها جایزه ی بین المللی را عاید این مجموعه کرده است . این محصول عرضه شده در مغازه باغ شیشه ای از محصولات مرغوب این شرکت آمریکایی میباشد .

امرها واجب :

اطلسی دورنگ
اطلسی دورنگ

اطلسی دادای رقم های یک ساله و همیشگی بوده منشأ آن آرژانتین , برزیل و اروگرئه است . دسته P . x hybridaحاصل تلاقی بین P . axillaris و P . integrifoliaاست . در دستگاه لیزر کاری از بیشتر رقم های آن حتی رقم های دائمی به صورت یک ساله فایده میگردد . دارای ساقه های نیمه چوبی و دستگاه لیزر های قیف مثل است . گونه های ناچیز مالامال و لبریز پر دارد که نوع نادر مالامال آن را تحت عنوان اطلسی معمولی می شناسیم و بیشتر در حاشیه کاری و تپه های دستگاه لیزر به فعالیت می‌رود . رقم های پر لبریز یا این که دستگاه لیزر درشت آن که برخی از لحاظ کروموزومی تتراپلوئید میباشند امروزه مرسوم شده‌است . در اطلسی از خصوصیت اقتدار دو رگه زیاد سود میگردد و دستگاه لیزر های یک‌سری رنگ و ستاره مانند از این روش ساخت می گردد . دستگاه لیزر های اطلسی بی آلایش دارنده رایحه ملایمی است که به ویژه در شب استشمام میشود و درطول روز بوی خاصی ندارد .

دستگاه لیزر اطلسی دارای رنگ های متنوع است . جای زرد رنگ خالی بود که به تازگی این رنگ هم از روش به نژادی تولید شده‌است . بعضی از آنها دارای پنج نوار سپید میباشند که از اواسط دستگاه لیزر درسمت کناره توسعه یافته اند . برخی هم دارای نوار سفید در لبه میباشند . عادت رشد آن نامعین و دارای انواع پا بلند و پا کوتاه است . برگ های این گیاه اندکی کرکدار و چسبنده است .

اطلسی از میانه بهار تا آخرها پائیز دستگاه لیزر میدهد . از مجال کاشت بذر تا دستگاه لیزر دهی حدود 3 ماه طول می‌کشد .

ابتدا کود کند رها شونده در صورت تمایل در فصل‌زمستان به خاک خود طولانی تر فرمائید تا در طول فصل رشد نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . , مقداری ماسه یا خاک نباتی به خاک بیشتر نمائید و زمین را به نیکی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای جلوگیری از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی نمائید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع ساخت شده‌است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در پایان یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک نمایید . در نوبت اولیه صبح ها به طور روزانه با آبپاش زمین را طوری آب پاشی نمائید که کود الک شده جابجا نشده و در سود بذر جابجا نشود , که در غیر این شکل بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد فی مابین 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین فرصت برای توقف از اشتباه دریافت کردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی دوری کنید . بعد از 4 ورقه شدن نشا , مبادرت به علف کشی کرده و توجه بفرمایید که با علف کش های همگانی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی خوش دستگاه لیزر و پر دستگاه لیزر خواهید بود .

بذر اطلسی
بذر اطلسی

برای کاشت در سینی نشا , میتوان در زمستان بذر این گیاه را در درون دستگاه لیزر خانه یا شاسی سرد در باطن سینی های کشت کاشت . برای این کار از خاک کوکوپیت یار و همدم پرلیت استفاده می‌کنید . ابتدا خاک را با دیازینون و کاپتان یا این که