فروش دستگاه لیزر نخل لاتانیا

پوشش دستگاه لیزر درخت در زمستان به مراد نگهداری جوانه انتهایی درخت که در نصیب میانی برگ‏ها جای دارد اضطراری است . پوشش پلاستیکی موجب تراکم رطوبت و پوسیدگی جوانه انتهایی می‏شود به همین جهت بهتر است به جای نایلون از گونی یا این که برگ‏های خشک مصرف شود . در صورتی از پوشش نایلونی به کار گیری می‏کنید حتماً آن را رخنه‌ شکاف نمایید تا هوا به اندازه کافی تهویه شود .
دستگاه لیزر
نیاز به روشنایی و حرارت :


مكا دستگاه لیزر ن آفتابی و گرم با تهویه عالی در فصل تابستان و محیطی خشك با دمای ۱۰ – ۵ سکو سانتی‌گراد در زمستان .

پس از این كه گیاه به اندازه كافی رشد كرد می‌توان آن را در هوای آزاد و محیطی محفوظ مثل تراس قرار اعطا کرد . برگ‌هایی را كه قهوه‌ای شده با قیچی حذف كنید . در فصل‌تابستان خاك دستگاه لیزر دان را مدام مرطوب نگهدارید . دستگاه لیزر دان پلاس دستگاه لیزر تیكی یا این که چوبی باریك و بلند برای كاشت نخل دلخواه است .

ازدیاد و نشر پالم واشینگتون :
دستگاه لیزر
بذر جدید را بعد از یک سری روز خیساندن , در خاكی سبک و مغذی و در جایی با دمای ۳۰ – ۲۵ جايگاه سانتییگراد بكارید . جوانه‌زنی بذرها دوران یک تا 2 ماه ارتفاع می‌كشد .
اسم همگانی : پالم فنیکس , پالم فونیکس , نخل فینیکس , نخل ققنوس , خرما قد کوتاه یا مینیاتوری
دستگاه لیزر
نام ان دستگاه لیزر یسی &# دستگاه لیزر پیاز زینتی سپید رقم , Pigmy Date Palm

خانواده : پالمینه ها ( نخلینه ها ) Palmaceae

کاربردها در محوطه سازی و فضای سبز : تک درخت , راءس روئت کرد , چمن کاریها

رنگ برگ : سبز تیره در هنگام بلوغ برگ

اسم علمی : Phoenix roebelenii

صورت برگ : برگ های شانه ای

معرفی گیاه :

این نخل قشنگ و دوست داستنی ساکن بخش ها جنوب شرق آسیا است . دماهای ذیل صفر را برای زمان کوتاه تحمل می‌کند ولی استعداد یخزدگی در بازه طولانی در دماهای تحت – 5 یا این که – 10 درجه را داراست .

انتشار و ازدیاد :

به صورت کلی نخل ها از هر نوعی که باشند بوسیله کاشت بذر آن ها و یا این که پاجوش ازدیاد می‌یابند اما جدا کردن پاجوش آسوده ترین رویکرد برای تکثیر انواع نخل ها است . البته با کاشت بذر نیز انتشار می گردد که در اوایل بهار در حرارت 15 تا 25 درجه سانتیگراد , بذرها پس از 1 تا 2 ماه سبز میشوند .

محافظت :

اگر‌چه به مکانهای سایه آفتاب هم وفق پیدا می کند ولی مکانهای پرنور و آفتابی را فراوان می پسندد .

در ابیاری زیاده روی نکنید و در مسافت دو آبیاری شکیبایی فرمائید تا تراز خاک مقداری خشک شود تا از هجوم حشره‌ها و یا پوسیدگی ریشه جلوگیری به کار آید .

آبیاری :

همانند گونه های نخل ها به طور تروتمیز و خیر زیاد , به آب پاشی نیازدارند . در هنگام آب پاشی خاک آن مدام مرطوب باشد البته دقت شود که غرقابی نگردد زیرا این استدلال باعث پوسیدگی ریشه به مرور دوره می گردد .

خاک مناسب :

خاک مطلوب برای پالم فونیکس مینیاتوری مخلوط خاک برگ و تورب است و خاکهای مغذی و سبک سبب ساز پرورش مضاعف مطلوب برگهای آن و ارتقاء جوانه زنی در بهار میگردد .

کود دهی :

از بهار تا اواسط فصل‌پاییز هر ماه یک بار کود مایع به غلظت ۲ گرم در لیتر برای آن توصیه میشود ولی در صورتیکه خاک مغذی و مناسب باشد این میزان هم لازم نمی باشد .

نخل فونیکس از گیاهان بیرونی است البته در صورتی به خانواده نخلها و نگهداری از آن ها در منازل و فضاهای بسته عشق و علاقه مندید می‌توانید از نخل کنتیا KENTIA , نخل کامه دورا یا این که شامادورا CHAMAEDOREA , پالم چمپیروپس یا کمپروپس CHAMAEROPS و پالم اکسلسا EXCELSA به کار گیری فرمائید .